14-03-2016

Relacja ze spotkania informacyjnego Erasmus

W dniu 10 marca odbyło się spotkanie dotyczące programu Erasmus i wyjazdów do Chin. Licznie zgromadzeni studenci mieli okazję zapoznać się ze szczegółami oraz zasadami wyjazdów, a także zadać nurtujące ich pytania. Na uczestników czekały liczne atrakcje, a największą z nich była możliwość odwiedzenia stanowisk przygotowanych przez studentów Erasmus, którzy w tym semestrze przebywają na naszej Uczelni. Studenci z Belgii, Chorwacji, Hiszpanii, Portugalii i Turcji przygotowali niezwykle barwne stoiska, na których prezentowali swoje kraje, rodzime uczelnie, kulturę i zwyczaje. Było niezwykle kolorowo, ciekawie i bardzo smacznie.

Zapraszamy do oglądnięcia zdjęć .

Thanks to all of those who came to our International Day on 10th of March. It was a great opportunity for Polish students to learn more about the Erasmus program, ask any question to our staff and meet Erasmus students who are currently studying at our University. Belgian, Croatian, Portuguese, Spanish and Turkish students prepared amazing stands where they presented their country, culture and home univerisities. The whole event were very colourful, informative and...very tasty.

Have a look at the photos below.

al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów tel./fax +48 17 865 12 92