16-03-2016

Targi Erasmus na Wydziale Zarządzania

Dział Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej i Naukowej został zaproszony do wzięcia udziału w Targach Erasmus, zorganizowanych 15 marca br. na Wydziale Zarządzania. Celem wydarzenia była promocja programu Erasmus oraz zachęcenie studentów do wyjazdów za granicę na studia i praktykę. Byli stypendyści programu zorganizowali barwne stoiska, na których prezentowali uczelnie partnerskie oraz kulturę krajów, w których studiowali. Wydarzenie cieszyło się dużą popularnością i mamy nadzieję, że zachęciło studentów do wyjazdu.

On 15th of March the Foreign Affairs Office took part in the Erasmus Fair organized by the Faculty of Management. The aim of the event was to promote the program and to encourage students to study abroad. The event turned out to be highly successful and we hope it helped students to take on the Erasmus challenge.

al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów tel./fax +48 17 865 12 92