18-01-2017

Zaprojektuj plakat- ERASMUS konkurs

Zaprojektuj plakat promujący jubileusz 30-lecia programu Erasmus!

Jesteś studentem? Masz kreatywny umysł i duszę artysty?  Świętuj z nami 30-lecie programu Erasmus i zaprojektuj plakat, który będzie promował nasz jubileusz na Twojej uczelni i w trakcie organizowanych przez nas wydarzeń.

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać swoje zgłoszenie na adres:  do 28 lutego 2017 roku.

Do wygrania cenny sprzęt multimedialny!

Przed wysłaniem zgłoszenia nie zapomnij zapoznać się z regulaminem konkursu.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi na początku kwietnia.

Informacje dostępne pod adresem: erasmusplus.org.pl/zaprojektuj-plakat-promujacy-jubileusz-30-lecia-programu-erasmus/

al. Powstańców Warszawy 12, 35-959 Rzeszów tel./fax +48 17 865 12 92