14-01-2015

Staże zagraniczne dla studentów WBMiL i WEiI w ramach projektu: "Kształcenie innowacyjnych kadr GOW w Politechnice Rzeszowskiej"

Dział Międzynarodowej Współpracy ogłasza nabór na staże zagraniczne dla studentów WBMiL i WEiI w ramach projektu "Kształcenie innowacyjnych kadr GOW w Politechnice Rzeszowskiej".

Projekt ten współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wszelkie inforamcje o projekcie i zasadach rekrutacji można znaleźć tutaj

Termin składania podań upływa 31 marca 2015