04-03-2015

"Inżynier na zamówienie" staże zagraniczne POKL

Projekt kierowany jest do studentów trzeciego roku, studiów I stopnia Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, studiujących na kierunkach:

Mechanika i budowa maszyn

Mechatronika

Inżynieria materiałowa

Długość pobytu: 3 miesiące, wysokość przydzielanego dofinansowania: 4000 zł/miesiąc, oraz zwrot kosztów podróży.

Wymagania:

ropoczęcie studiów w roku akademickim 2012/2013

średnia ważona ocen z dotychczasowego toku studiów i za ostatni semestr – min.3,5

znajomość języka obcego na poziomie min. B2 poświadczona certyfikatem językowym lub zaświadczeniem ze Studium Języków Obcych PRz,

przedstawienie firmy przyjmującej na staż

Termin:

Składanie podań potrwa do 31 marca 2015

Więcej informacji oraz wzór podania znajduje się na stronie Działu Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej i Naukowej , tel 17 865 12 82, bud VA214

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!