26-10-2015

Program PANTHER

Program PANTHER  jest wspólną inicjatywą  uczelni technicznych z krajów Unii Europejskiej, Australii   i Nowej Zelandii.

Koordynatorem projektu jest Politechnika Warszawska.

Uczelnie partnerskie w Australii i Nowej Zelandii :

- Auckland University of Technology (Nowa Zelandia)

- University of New South Wales (Australia)

- Griffith University (Australia)

Do projektu aplikować mogą także doktoranci i postdoktoranci, w zakresie szeroko rozumianych specjalności,  ze wszystkich uczelni technicznych:

- z krajów Unii Europejskiej – do uczelni partnerskich  w Australii i Nowej Zelandii,

- z Australii i Nowej Zelandii – do uczelni partnerskich z krajów Unii Europejskiej.

Oferujemy stypendia, z budżetu projektu pokrywane są również koszty podróży, wizy, czesnego i ubezpieczenia.

Zapraszamy do współpracy i prosimy o rozpowszechnienie informacji o projekcie PANTER wśród pracowników i doktorantów.