ROK AKADEMICKI 2014/15

W roku akademickim 2014/15 o staże mogą ubiegać się studenci:

- Wydziału Budowy Maszyn i Lotnictwa, kierunki: mechatronika, mechanika i budowa maszyn, zarządzanie i inżynieria produkcji, z wyjątkiem studentów trzeciego roku na kierunku: mechanika i budowa maszyn, inżynieria materiałowa, mechatronika, którzy objęci są projektem "Inżynier na zamówienie" (patrz tutaj)

- Wydziału Elektrotechniki i Inforamtyki, z wyjatkiem studentów trzeciego roku na kierunkach: automatyka i robotyka, energetyka, informatyka, którzy objęci są projektem "Zainwestuj w siebie" (patrz tutaj)

Termin i długość wyjazdu:

WBMiL - staże miesięczne w firmie samodzielnie znalezionej przez studenta. Wyjazd w okresie wakacyjnym 2015

WEiI - staże trzymiesięczne w firmie samodzielnie znalezionej przez studenta. Wyjazd w okresie wakacyjnym 2015

Wysokość dofinansowania: 4000 zł - miesięczne koszty utrzymania, 2000 zł - podróż